Deneyimsel Öğrenme Zirvesi

Deneyimsel Öğrenme Zirvesi, ülkemizde deneyimsel öğrenme alanında yapılan çalışmaların, eğitim sektöründeki paydaşlarla paylaşıldığı büyük bir buluşmadır.

I. Deneyimsel Öğrenme Zirvesi

11 Şubat 2017 tarihinde İstanbul’da gerçekleşen ve Türkiye’de ilk olma niteliği taşıyan Deneyimsel Öğrenme Zirvesi akademi, kamu ve sivil toplumu bir araya getirdi. Proje sürecinde üretilen ve izlenen tüm yöntemleri içeren bir Eğitim Kitabı da zirvede örgün eğitim ve yaygın eğitim temsilcileri ile paylaşıldı.

Tam gün süren zirvede proje sonuçlarının paylaşılmasının yanı sıra önemli konuşmacıların yer aldığı paneller ve öğrenme oyunlarının paylaşıldığı uygulamalı atölyeler yer aldı.

Zirveye telekonferans yoluyla bağlanan, deneyimsel öğrenme teorisinin kurucusu David KOLB, deneyimsel öğrenme alanındaki son çalışmalarını zirve katılımcıları ile paylaştı.

II. Deneyimsel Öğrenme Zirvesi Mayıs 2019’da İstanbul’da!

Deneyimsel öğrenme alanındaki önemli gelişmelerin ve iyi uygulamaların paylaşılacağı ikinci zirvenin Mayıs 2019’da düzenlenecek.

Panellerin, eş zamanlı atölyelerin ve sürpriz konukların yer alacağı zirve iki gün sürecek.

Tarihler netleştiğinde detaylar web sayfamızdan yayınlanacak. Zirve’den haberdar olmak için sağdaki formu doldurabilirsiniz.

Deneyimsel Öğrenme Zirvesi'nden Haberdar Et

* indicates required
0